Reklama wielkoformatowa - fototapety

Chcesz wprowadzić niezwykły klimat do swojego biura albo nadać oryginalnego charakteru firmowemu lub hotelowemu lobby? Fototapety wielkoformatowe to doskonałe rozwiązanie, które pomoże Ci odmienić każde wnętrze. Oferowane przez nas fototapety na wymiar charakteryzują się nie tylko dużym, dowolnym rozmiarem, który możesz dostosować do własnych potrzeb i wielkości pomieszczenia, ale również żywymi kolorami i doskonałą jakością.

Proponowane przez nas grafiki inspirowane są najnowocześniejszymi trendami wzorniczymi, architektonicznymi i projektowymi, ale realizujemy również zlecenia bazujące na propozycjach naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chciałbyś, by firmowe wnętrze zdobiły geometryczne wzory, futurystyczne obiekty czy motywy przyrodnicze, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy nie tylko wykonanie i sprzedaż grafik w dowolnym wymiarze, ale również montaż fototapet, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że usługi zostaną wykonane kompleksowo, profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół.

 

BIURO

FILIPS Krzysztof Filipczak
ul. Świątniczki 24,
61-324 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 693 111 907
E-mail:
office@filips.pl
NIP: 927 188 22 87

 

Formularz kontaktowy