Reklama wielkoformatowa - plakaty

Mimo że w różnego rodzaju akcjach promocyjnych coraz częściej stawia się na nowoczesne reklamy świetlne, plakaty od dziesięcioleci nieprzerwanie są jednym z najpopularniejszych artykułów reklamowych. Wykorzystuje się je między innymi do promowania wydarzeń, takich jak koncerty, spektakle czy seanse filmowe, konferencje oraz do reklamowania różnego rodzaju akcji marketingowych.

Plakaty mogą być wykorzystywane w zasadzie wszędzie – zarówno w przestrzeniach otwartych, jak również w kinach, centrach i galeriach handlowych, na uczelniach czy w biurowcach. To właśnie między innymi ich uniwersalność sprawia, że nieustannie cieszą się one taką popularnością. Do pozostałych zalet tego typu artykułów można zaliczyć także łatwość produkcji oraz niewysoką cenę.

W naszej agencji możemy wykonać plakaty praktycznie w dowolnym formacie wskazanym przez klienta. Dodatkowo, można u nas zamówić różne rodzaje plakatów, takie jak warianty jednostronne, dwustronne z jednakową grafiką na dwóch stronach, jednostronne listwowane oraz wielkoformatowe.

 

BIURO

FILIPS Krzysztof Filipczak
ul. Świątniczki 24,
61-324 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 693 111 907
E-mail:
office@filips.pl
NIP: 927 188 22 87

 

Formularz kontaktowy