Reklama świetlna

Chociaż różnego rodzaju reklamy świetlne są na ulicach miast obecne już od wielu lat, w dzisiejszych czasach cieszą się one popularnością tak dużą, z jaką nie spotkały się nigdy wcześniej. Spowodowane jest to przede wszystkim znacznie szerszą ofertą tego typu produktów. Przez długi czas wszystko zaczynało się i kończyło na neonach. Dzisiaj natomiast przedsiębiorcy mają już do wyboru produkty takie jak kasetony i szyldy LED, litery 3D czy lightboxy.

W świecie, w którym ze wszystkich stron otaczają nas banery, billboardy, plakaty i logotypu trzeba się wyróżnić, więc taka różnorodność jest dzisiaj niezbędna. Reklama świetlna jest natomiast doskonałym sposobem na wyróżnienie swojej marki na tle konkurencji.

Kasetony LED, szyldy, litery 3D i lightboxy doskonale sprawdzają się w ciągu dnia, o ich prawdziwej wartości dowiadujemy się jednak przede wszystkim po zmroku, kiedy prezentowany przez nie przekaz doskonale kontrastuje z będącą dla niego tłem ciemnością. W ten sposób będące w okolicy osoby zwracają na nie uwagę, mimowolnie stając się odbiorcami.

My naszym klientom oferujemy reklamę świetlną dopasowaną do ich oczekiwań. Proponujemy kasetony i szyldy LED w różnych rozmiarach i o różnych kształtach, tak, by każdy z Państwa był usatysfakcjonowany.

 

BIURO

FILIPS Krzysztof Filipczak
ul. Świątniczki 24,
61-324 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 693 111 907
E-mail:
office@filips.pl
NIP: 927 188 22 87

 

Formularz kontaktowy