Reklama wielkoformatowa

W dzisiejszych czasach reklama wielkoformatowa jest jedną z najchętniej stosowanych form przekazu, zarówno wśród wielkich koncernów i korporacji, jak również przez przedsiębiorców z mniejszych firm, którzy chcą w szybki i prosty sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Duże materiały reklamowe, takie jak produkowane przez nas kasetony podświetlane, szyldy świetlne, lightboxy, naklejki, fototapety, plakaty, banery i billboardy, mają jednak znacznie więcej zalet.

Najczęściej z reklamą wielkoformatową możemy spotkać się w centrach miast różnej wielkości, gdzie współtworzą one wraz z architekturą przestrzeń miejską. Billboardy, banery i tablice reklamowe mogą być umieszczane na różnych nośnikach i w różnych miejscach, dlatego wyróżniają się one nie tylko dużym formatem, ale również siłą i skalą przekazu. Atutem produkowanych przez nas reklam wielkoformatowych jest to, że przez długi czas zapewniają one kontakt ze znajdującym się na nich przekazem graficznym i tekstowym. Dzięki długotrwałemu oddziaływaniu znajdujące się w jego otoczeniu osoby świadomie lub mimowolnie zapoznają się z nim i zapamiętują go. Chociaż z tego typu reklamą spotykamy się najczęściej na zewnątrz, warto pamiętać, że może ona również być wykorzystywana w centrach handlowych czy obiektach użyteczności publicznej.

Z reguły mniejszą w swym formacie, jednak równie efektywną w przekazie jest forma reklamy świetlnej. Produkowane przez nas kasetony podświetlane w całości lub z podświetlonymi jedynie elementami logo swą widowiskowością przyciągają wzrok przechodniów. Reklamy świetlne również znakomicie odgrywają rolę znaków informacyjnych określających lokalizację danej firmy. Alternatywą dla kasetonów są szyldy ze znakami w formacie 3D. Szyldy nie posiadają tła i z reguły montowane są na specjalnie przygotowanym stelażu, który swym wyglądem nie będzie przykuwał uwagi, skupiając ją w całości na świecącym logo.

Producent reklam świetlnych
Do produkcji reklam świetlnych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone technologie oraz maszyny (frezarki, giętarki) najnowszej generacji. W połączeniu z renomowanymi komponentami jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom reklamy najwyższej jakości. Starannie wykonane oraz profesjonalnie zamontowane mają za cel służyć jako wizytówka danej firmy.

Drukarnia wielkoformatowa
Do naszej firmy należy przestrzenna drukarnia wielkoformatowa, w której znajdują się najnowocześniejsze drukarki ploterowe. Umożliwiają nam one produkcję nawet najbardziej złożonych wydruków o dużych rozmiarach, które charakteryzują się zarówno dużą wytrzymałością, jak również dobrą jakością nadruku i głębią koloru. Ponadto korzystamy wyłącznie z rozwiązań ekologicznych. W zależności od wymagań zleceniodawców oraz rodzaju produkowanych przez nas reklam wielkoformatowych wykorzystujemy różne metody obróbki i wykończeń materiałów. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym bannery, billboardy czy naklejki przez wiele lat będą odporne na działanie czynników atmosferycznych. Posiadamy ploter tnący o szerokości 140 cm, dzięki któremu możemy uzyskiwać dowolne kształty naklejek.

Frezarnia
Kompleksowo dbamy o wizerunek przedsiębiorstw prowadzonych przez naszych Klientów. W zakresie reklamy wielkoformatowej jesteśmy w stanie zaoferować wsparcie na całym etapie produkcji – od projektu, przez wykonanie aż do wykończenia czy personalizacji. Poza drukarnią i ploterami tnącymi dysponujemy bowiem także własną frezarnią CNC, w której wykonujemy wszelkie udoskonalenia i efektowne zdobienia produktów. Materiały z tworzyw sztucznych, czy metali miękkich poddawane są obróbce przez wykwalifikowany personel. Cięcie i frezowanie CNC umożliwia nam uzyskanie efektów, które są niemożliwe do otrzymania w innych metodach reklamowych.

 

 

BIURO

FILIPS Krzysztof Filipczak
ul. Świątniczki 24,
61-324 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 693 111 907
E-mail:
office@filips.pl
NIP: 927 188 22 87

 

Formularz kontaktowy