Reklama wielkoformatowa

W dzisiejszych czasach reklama wielkoformatowa jest jedną najchętniej stosowanych form przekazu zarówno wśród wielkich koncernów i korporacji, jak również przez przedsiębiorców z mniejszych firm, którzy chcą w szybki i prosty sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Wielkoformatowe materiały reklamowe, takie jak produkowane przez nas naklejki, fototapety, plakaty, materiały podświetlane, banery i billboardy, mają jednak znacznie więcej zalet.

Najczęściej z reklamą wielkoformatową możemy spotkać się w centrach miast różnej wielkości, gdzie współtworzą one wraz z architekturą przestrzeń miejską. Billboardy, banery i tablice reklamowe mogą być umieszczane na różnych nośnikach i w różnych miejscach, dlatego wyróżniają się one nie tylko dużym formatem, ale również siłą i skalą przekazu.

Atutem reklam wielkoformatowych jest to, że przez długi czas zapewniają one kontakt ze znajdującym się na nich przekazem graficznym i tekstowym. Dzięki długotrwałemu oddziaływaniu znajdujące się w jego otoczeniu osoby świadomie lub mimowolnie zapoznają się z nim i zapamiętują go.

Chociaż z reklamą wielkoformatową spotykamy się najczęściej na zewnątrz, warto pamiętać, że może ona również być wykorzystywana w centrach handlowych czy obiektach użyteczności publicznej. Nasza firma oferuje bowiem nie tylko banery, billboardy i duże tablice, ale również naklejki, fototapety, materiały podświetlane, plakaty i grafikę ploterową.

 

BIURO

FILIPS Krzysztof Filipczak
ul. Świątniczki 24,
61-324 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 693 111 907
E-mail: reklama@filips.pl

NIP: 927 188 22 87

 

Formularz kontaktowy