Tablice reklamowe

Projektowane i produkowane przez naszą firmę tablice reklamowe są jednym z nieodłącznych elementów każdej kampanii marketingowej. W takim przypadku wykorzystuje się je przede wszystkim w otwartej przestrzeni miejskiej, by swoim rozmiarem i estetyką zwracały uwagę przechodniów na ofertę firmy.

Warto pamiętać jednak o tym, że wykorzystanie tablic reklamowych nie ogranicza się do przestrzeni otwartych. Z powodzeniem mogą one być montowane również w dużych obiektach, takich jak centra i galerie handlowe. Wówczas nie tylko znakomicie sprawdzają się podczas różnego rodzaju kampanii marketingowych, ale także stanowią doskonałe dopełnienie reklam świetlnych i szyldów.

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu tablic reklamowych w różnych rozmiarach i mających spełniać różne funkcje. Dbamy o to, by zawsze były one wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły i najwyższą jakość, w przypadku, gdy mają znajdować się na zewnątrz, zabezpieczamy je także farbą antykorozyjną.

Nasza agencja reklamowa świadczy kompleksowe usługi w zakresie tych materiałów promocyjnych – zajmujemy się zarówno projektowaniem i produkcją, jak również ich montażem.

REKLAMA ŚWIETLNA

REKLAMA WIELKOFORMATOWA

 

BIURO

FILIPS Krzysztof Filipczak
ul. Świątniczki 24,
61-324 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 693 111 907
E-mail:
office@filips.pl
NIP: 927 188 22 87

 

Formularz kontaktowy